Skákací boty a vše o nich

http://skakaciboty.wz.cz

Powerskip, Powerbocks, Poweriser, 7 miles boot, 7 league boots, 7 meilenstiefel, Sedmimílovky, Maxiboty, Velocity Stilts, UpWing, Kangoo Jumps,
Powerizer, StreetJumper, FlyJumper, SkyRunner, Pro-Jump, JollyJumper, AirRunner

Skákání aneb Powerbocking

Pro koho skákání je a je nebezpečné?

Vzhledem k tomu, že existují boty i pro děti a modely bot pro všechny váhové kategorie, tak je skákání opravdu pro každého kdo bude chtít (s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu).

Důležité je skákat na bezpečném místě (suché, pevné, rovné, kde neohrozíte kolemjdoucí), nezapomenout na chrániče, nepřeceňovat svoje síly a schopnosti a zbytečně neriskovat. Začátečníci by si měli častěji dělat přestávky.

Co Vám skákání přinese?

  • radost z pohybu, uvolnění a tím i relaxaci od stresu
  • zábavu nebo adrenalinové vzrušení (každý podle svého gusta)
  • hubnutí a formování postavy - při skákání se zapojují svaly celého těla a samozřejmě se také spalují cukry a poté tuky
  • obdivné a překvapené pohledy okolí

Je to náročné?

Zpočátku je asi největším problémem rovnováha. Chodit se ale naučíte do 15cti minut (i u mne to tak bylo, když jsem zkoušel 7 miles boot) a skákat během několika hodin. Záleží na tréninku a vlohám pro podobné sporty-platí, že cvik dělá mistra.

Pro různé triky jako jsou roznožky ve vzduchu, salta a přeskakování překážek je dobrá gymnastická průprava nebo se salta nejprve naučit na trampolíně pod dohledem trenéra.

Dají se boty někde vyzkoušet?

Po celé ČR se pořádají předváděcí akce, stačí se podívat na http://www.skakaciboty.cz, http://www.poweriser.cz nebo http://www.up-wing.cz.

Po domluvě Vám určitě rádi zprostředkují i individuální vyzkoušení.Tyto stránky pro Vás připravuje Tomáš.
Nápady, přípomínky, upozornění na případné chyby nebo nepřesnosti posílejte, prosím, na e-mail skakaciboty@centrum.cz
Za webhosting děkuji serveru webzdarma.cz.